U petak, 29.5.2026. godine djeca iz centralnog objekta sa svojim su odgojiteljicama i obiteljima proslavila kraj još jedne uspješne pedagoške godine. Iza nas je godina ispunjena smijehom, igrom, učenjem, rastom, pokojom suzom i malenom svađom, ali od svega su zapamćeni samo najljepši trenuci. U Društvenom domu u Bisagu, koji je bio ispunjen do posljednjeg mjesta, pridružili su nam se roditelji, braća, bake, djedovi i prijatelji Vrtića. Na priredbi su sudjelovala djeca iz skupina Balončići i Točkice, a završna svečanost posebice je bila važna za naše Točkice koje su se uz pjesmu, ples i radost oprostile od vrtićkih dana.
Na samom početku programa uveselila su nas djeca polaznici kraćih programa u vrtiću. Mali folkloraši predstavili su se s tradicijskim igrama, pjesmama i plesovima i pokazali nam što su tijekom godine radili i koliko uživaju u folkloru. Djeca polaznici kraćeg programa ranog učenja engleskog jezika svoje su znanje pokazali kroz dvije pjesmice uz koje su i zaplesali. Naši mlađi Balončići predstavili su se s dvije plesne točke i jednom pjesmom, a najstarije Točkice svoj trud, kreativnost i zajedništvo pokazali su kroz igrokaz, recitaciju, ples i pjesmu. Na samom kraju završne svečanosti upriličena je dodjela diploma i kapica našim vrtićkim maturantima.
Priredba je protekla u toplom i veselom ozračju uz puno osmijeha, pljeska te ozarenih i ponosnih lica roditelja i odgojitelja. Zahvaljujemo svim roditeljima na podršci i suradnji, a našim predškolcima želimo puno uspjeha i sreće u školi.






